Anglicky bez biflování

Pondělí 29. 1. 2018, 18:00 – 20:00, Centrum MAITASUNA, Ježkova 14, Praha 3

Nemáte talent na jazyky? Stydíte se mluvit? Nebaví Vás učit se slovíčka? Nebaví Vás učit se gramatiku? A přesto se angličtinu chcete nebo potřebujete naučit? Přijďte na naši prožitkovou přednášku Anglicky bez biflování. Nebudeme po Vás chtít, abyste se snažili něco zapamatovat. To je zbytečné. Ukážeme Vám, jak se učit efektivně. Ukážeme Vám, že to jde i bez učení se nazpaměť, a s lepšími výsledky. Ukážeme Vám, že z angličtiny můžete mít radost. 

Systém Anglicky bez biflování je postaven na principu přirozeného učení jazyků, který je mnohem efektivnější než klasický dril, jak ho známe ze školy. Na přednášce Vám ukážeme tři základní pravidla, která potřebujete znát, abyste se angličtinu naučili. Ukážeme si také několik jednoduchých technik, pomocí kterých se můžete angličtinu učit sami. 

Studenti, kteří celý systém pochopí, odchází z našich lekcí odpočatí. Navíc mají nástroje, jak se dále v angličtině zlepšovat. Na naše přednášky stačí prostě přijít. Cestu, po které můžete bezpečně jít, Vám pak již ukážeme. 

Náš systém je určen pro studenty, kteří jsou věční začátečníci až středně pokročilí

Přihlásit na přednášku se můžete přes formulář níže. 

Těším se na Vás

Zdeněk Vaníček

anglictina@teck.cz

776838922