O NÁS

 

     Naším cílem je pomoci věčným začátečníkům až středně pokročilým studentům. Již více jak 10 let pomáháme lidem skrze výsledky uvěřit, že se každý může angličtinu naučit. Věříme, že i Vy. 

 

     V praxi jsme si ověřili, že nejlepší způsob výuky anglického jazyka je pomocí skutečné komunikace. Proto naši studenti při výuce mluví podstatnou část z hodiny.

   

     Jako malé děti jsme se naučili náš mateřský jazyk tím, že jsme hodně mluvili a neustálým používáním si vše dobře zažili. Nemuseli jsme pak nic překládat z jednoho jazyka do druhého. Prostě jsme řekli, co jsme potřebovali, aniž bychom přemýšleli o gramatice a výslovnosti.

 

  Na hodinách proto pracujeme tak, aby se výuka co nejvíce podobala způsobu, kterým jsme se učili náš rodný jazyk. Zaměřujeme se především na mluvenou angličtinu a při výuce používáme nejmodernější poznatky v oblasti výuky cizích jazyků.

LEKTOŘI

 

Zdeněk Vaníček

Zakladatel jazykové školy. Spoluautor stránek newsinlevels.com, které využívají studenti a lektoři angličtiny po celém světě. Autor adaptovaných knih pro studenty anglického jazyka. Držitel certifikátu CPE - Cambridge Certificate of Proficiency in English. Lektor s více jak desetiletou praxí. Propagátor metody Angličtina pravou hemisférou.

 

Hana Enuica

Lektorka s více jak desetiletou praxí. Držitelka certifikátu CPE - Cambridge Certificate of Proficiency in English. 

 

Olga Hladová

Autorka stránek cizijazykzatrimesice.cz. Propagátorka zážitkové angličtiny. Autorka projektu Italsky za tři měsíce.

 

 

NAŠI PARTNEŘI

News in Levels - čtení a poslech v anglickém jazyce

Příznaky transformace - portál osobního rozvoje

Peter Bartal - přednášky a semináře

Lenka Liška - průvodkyně na cestě k radosti

Festival Ezotera - festival osobního rozvoje

Help for Englishstránky pro studenty a učitele anglického jazyka