Mluvte anglicky za 3 dny

Potřebujete se rozmluvit v angličtině?

Máme pro vás řešení. Přihlašte se na seminář Mluvte anglicky za 3 dny a věnujte se angličtině naplno po dobu tří dnů. Naším cílem je pomoci vám rozmluvit se a rozšířit vaši slovní zásobu o 300 až 500 slov. 

 

Seminář je určen pro studenty, kteří

- se chtějí učit anglicky "bez učení", především používáním jazyka

- mají chuť na sobě pracovat

- chtějí poznávat nové věci

- jsou pozitivně naladěni

- dokáží být v přítomnosti a vycítit správné řešení dané situace

- jsou ochotní pracovat se svou myslí a mají chuť poznávat sami sebe

- mají slovní zásobu mezi 1200 až 2500 slov dle testu na www.testyourvocab.com

 

Na co se můžete těšit

- seminář vychází z nejnovějších poznatků v oblasti výuky cizích jazyků

- bude hodně praxe a málo teorie

- budeme pracovat s myslí a ladit ji tak, aby nám při učení angličtiny co nejvíce sloužila

- budeme naplno makat, ale také si hrát a relaxovat

 

Co vám účast na semináři ulehčí

- znalost práce s kvantovou vlnou

- zkušenosti s metodou rodinných konstelací

- schopnost zklidnit svoji mysl

- schopnost materializovat svá přání pomocí vizualizace

- nic z výše uvedeného však není podmínkou

 

Termín

Červen 2017, pá 17:00 - 21:00, so 10:00-20:00, ne 10:00-18:00, Ježkova 14, Praha 3, Centrum MAITASUNA, cena: 4000 Kč při platbě převodem do 20. 5. 2017 pomocí formuláře níže. Při platbě do 31. 5. 2017 cena 4500 Kč. Při platbě v hotovosti na místě cena 5500 Kč. Zarezervujte si prosím své místo včas. Kapacita sálu je omezena. 

 

Těšíme se na vás

Zdeněk Vaníček

Autor semináře

E-mail: anglictina@teck.cz

Tel.: 776 838 922

 

Smluvní podmínky

1. Smluvními stranami jsou: a) TECK s.r.o. (dále jen škola), b) student.
2. Smluvní vztah mezi školou a studentem vzniká vyplněním registračního formuláře výše a uhrazením celé částky kurzovného.
3. Cena za seminář je smluvní.
4. V případě, že student neuhradí celou částku kurzovného do 5 dnů od odeslání formuláře, smluvní vztah nenabývá platnosti a škola má právo nabídnout uvolněné místo novému zájemci.
5. Škola a student se zavazují dodržovat dohodnuté vyučovací hodiny a vyučovací dny uvedené na této stránkce. V případě studentovy neúčasti vyučovací hodiny propadají bez nároku na náhradní termín.
6. Škola si vyhrazuje právo na změnu lektora/lektorů během právě probíhajícího semináře.
7. V případě, že je počet účastníků semináře nižší než 14 studentů, škola si vyhrazuje právo seminář zrušit a studentovi bude kurzovné navráceno v plné výši.
8. Uhradí-li student plnou cenu semináře a před započetím semináře nebo v jeho průběhu se rozhodne seminář nenavštěvovat, kurzovné se nevrací. 
9. Student objednávkou semináře závazně bere na vědomí, že veškerý obsah písemných materiálů a ústně prezentovaných výukových materiálů nemůže být rozmnožován nebo jakkoliv jinak užíván bez předchozího písemného svolení školy. Výjimku tvoří pouze užití pro vlastní vnitřní osobní potřebu studenta v rámci semináře.
10. Student poskytnutím osobních údajů souhlasí s tím, aby osobní údaje byly spravovány školou za účelem nabízení jejích služeb. Osobní údaje budou spravovány v souladu se zák.č. 10/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
11. Student stvrzuje svým objednáním semináře, že mu jsou smluvní podmínky známy, rozumí jim, souhlasí s nimi a v plném rozsahu je přijímá.

1. Smluvními stranami jsou: a) TECK s.r.o. (dále jen škola), b) student.

2. Smluvní vztah mezi školou a studentem vzniká vyplněním registračního formuláře výše a uhrazením celé částky kurzovného.

3. Cena za seminář je smluvní.

4. V případě, že student neuhradí celou částku kurzovného do 5 dnů od odeslání formuláře, smluvní vztah nenabývá platnosti a škola má právo nabídnout uvolněné místo novému zájemci.

5. Škola a student se zavazují dodržovat dohodnuté vyučovací hodiny a vyučovací dny uvedené na této stránkce. V případě studentovy neúčasti vyučovací hodiny propadají bez nároku na náhradní termín.

6. Škola si vyhrazuje právo na změnu lektora/lektorů během právě probíhajícího semináře.

7. V případě, že je počet účastníků semináře nižší než 14 studentů, škola si vyhrazuje právo seminář zrušit a studentovi bude kurzovné navráceno v plné výši.

8. Uhradí-li student plnou cenu semináře a před započetím semináře nebo v jeho průběhu se rozhodne seminář nenavštěvovat, kurzovné se nevrací. 

9. Student objednávkou semináře závazně bere na vědomí, že veškerý obsah písemných materiálů a ústně prezentovaných výukových materiálů nemůže být rozmnožován nebo jakkoliv jinak užíván bez předchozího písemného svolení školy. Výjimku tvoří pouze užití pro vlastní vnitřní osobní potřebu studenta v rámci semináře.

10. Student poskytnutím osobních údajů souhlasí s tím, aby osobní údaje byly spravovány školou za účelem nabízení jejích služeb. Osobní údaje budou spravovány v souladu se zák.č. 10/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

11. Student stvrzuje svým objednáním semináře, že mu jsou smluvní podmínky známy, rozumí jim, souhlasí s nimi a v plném rozsahu je přijímá.