Víkendový kurz:

ROZMLUV SE ANGLICKY              17. 3. - 18. 3. 2018

 

10.00 - 18.00, Centrum Maitasuna, Ježkova 14, Praha 3

 

Více informací a přihlášení na kurz přes formulář níže

 

Přednáška:

  ANGLICKY BEZ UČENÍ                       27. 3. 2018      

 

18.30 - 20.30, Čajovna Šamanka, Hálkova 8, Praha 2

 

Více informací a přihlášení na přednášku zde

 

 

Přednáška:

  ANGLICKY BEZ UČENÍ                       2. 6. - 3. 6. 2018      

 

V rámci výstavy EZOTERA, Lomnického 1, Praha 4, Hala TJ Pankrác

 

 

 

Nemáte talent na jazyky? Stydíte se mluvit? Nebaví Vás učit se slovíčka? Nebaví Vás učit se gramatiku? A přesto se angličtinu chcete nebo potřebujete naučit? Přijďte na naše víkendové kurzy angličtiny. Nebudeme po Vás chtít, abyste se snažili něco zapamatovat. To je zbytečné. Ukážeme Vám, jak se učit efektivně. Ukážeme Vám, že to jde i bez biflování, 

a s lepšími výsledky. Ukážeme Vám, že z angličtiny můžete mít radost. 

 

 

ZDE JE VÍCE INFORMACÍ

 

 

Pokud se potřebujete zlepšit v angličtině, máme pro Vás řešení. 

 

Přihlaste se na dvoudenní speciální kurz s názvem Rozmluv se anglicky

 

Ukážeme vám, že se angličtinu může naučit každý. I ti, kteří si myslí, že talent na jazyky nemají.

 

Vytvořili jsme materiály, které skvělě fungují, a tak naši studenti dosahují nadstandardních výsledků.

 

Jde to snadno a bez klasického učení. Stačí jen jazyk používat. Když víte, jak na to, je to tak jednoduché.

 

Na našich kurzech je běžné, že si studenti za víkend rozšíří slovní zásobu o 200 slov a výše. 

 

 

 

Kurz je určen pro studenty, kteří

 

- jsou věční začátečníci až středně pokročilí

 

- již delší dobu se snaží angličtinu naučit, ale svého cíle stále nedosahují

 

- zajímají se o téma osobního rozvoje

 

- mají slovní zásobu 700 až 2500 slov dle testu na www.testyourvocab.com

 

 

 

Termín a cena

 

17. 3. - 18. 3. 2018, 10:00 - 18:00, Centrum MAITASUNA, Ježkova 14, Praha 3

 

Cena kurzu je 2700 Kč při úhradě do 10. 3. 2018, později 3200 Kč.

 

 

S sebou

 

- MP3 přehrávač nebo notebook

 

- sluchátka, nejlépe uzavřená

 

 

Přihlásit do kurzu se můžete přes email anglictina@teck.cz nebo přes formulář níže. 

 

Těšíme se na Vás

 

Olga Hladová a Zdeněk Vaníček

 

 

 

Z OHLASŮ STUDENTŮ

 

Kurz Rozmluv se anglicky není jen kurz angličtiny. Je to i určitý druh terapie, která mně i dalším lidem pomohla odblokovat mnoho bloků spojených s angličtinou.

Co tento kurz nabízí? Bezpečné prostředí! Relaxaci místo drilu! Terapii angličtinou! A v neposlední řadě naučení se angličtiny. U mě proběhla změna na více úrovních. Dlouho se zabývám osobním rozvojem. Pracuji na sobě. A tento kurz mě velmi posunul na mé cestě. Jela jsem na něj, protože jsem si chtěla užít společný čas se skvělými lidmi! Protože věřím autorovi kurzu a jeho schopnostem a tak mimoděk mě bavila představa, že se u toho rozmluvím anglicky. Učila jsem se angličtinu na základní, střední i vysoké škole. Po dvaceti letech odporu k drilu jsem byla stále na úrovni věčný mírně pokročilý. Teď cítím chuť pokračovat a mám prima nástroje. Díky tomu, že jsem byla otevřená čemukoli, co přijde v učení i odblokování se, udělala jsem veliký skok v aktivní slovní zásobě. Za víkend o téměř 500 slov. Zdá se to jako pohádka. Ale je to realita. A i ostatní se posunuli skokem na různých úrovních, od začátečníků po více pokročilé. Proto všem doporučuji, pokud se chcete naučit anglicky a mluvit, hurá na kurz Rozmluv se anglicky. Počítejte s tím, že se tam dějí zázraky! A také s tím, že se vám tam mohou otevřít různá osobní témata. Já jsem důkaz toho, že když seberete odvahu a šlápnete do toho, uděláte veliký skok!!! Angličtina se vám může stát po tomto kurzu návykovou!

 

Ing. Pavlína Koubková

 

 

 

Obchodní podmínky

 

1. Smluvními stranami jsou: a) TECK s.r.o. (dále jen škola), b) student.

 

2. Smluvní vztah mezi školou a studentem vzniká vyplněním registračního formuláře níže a uhrazením celé částky kurzovného. Cena za kurz je smluvní.

 

3. V případě, že student neuhradí celou částku kurzovného do 5 dnů od odeslání formuláře, smluvní vztah nenabývá platnosti a škola má právo nabídnout uvolněné místo novému zájemci.

 

4. Škola a student se zavazují dodržovat dohodnuté vyučovací hodiny a vyučovací dny uvedené na této stránce. V případě studentovy neúčasti vyučovací hodiny propadají bez nároku na náhradní termín.

 

5. Škola si vyhrazuje právo na změnu lektora/lektorů během právě probíhajícího kurzu.

 

6. V případě, že je počet účastníků kurzu nižší, než je potřebné pro správný chod kurzu, škola si vyhrazuje právo kurz zrušit a studentovi bude kurzovné navráceno v plné výši.

 

7. Uhradí-li student plnou cenu kurzu a odhlásí se 30 dnů před započetím kurzu, kurzovné se vrací v plné výši. Uhradí-li student plnou cenu kurzu a odhlásí se dříve než 14 dnů před započetím kurzu, kurzovné se vrací ve výši 50%. Uhradí-li student plnou cenu kurzu a odhlásí se méně než 14 dnů před započetím kurzu, kurzovné se nevrací.

 

8. Student objednávkou kurzu závazně bere na vědomí, že veškerý obsah písemných materiálů, audio materiálů a ústně prezentovaných výukových materiálů nemůže být rozmnožován nebo jakkoliv jinak užíván bez předchozího písemného svolení školy. Výjimku tvoří pouze užití pro vlastní osobní potřebu studenta v rámci jeho studia anglického jazyka.

 

9. Student poskytnutím osobních údajů souhlasí s tím, aby osobní údaje byly spravovány školou za účelem nabízení jejích služeb. Osobní údaje budou spravovány v souladu se zák. č. 10/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

10. Student stvrzuje svým objednáním kurzu, že mu jsou obchodní podmínky známy, rozumí jim, souhlasí s nimi a v plném rozsahu je přijímá.

 

 

ZDE JE VÍCE INFORMACÍ

 

 

Pokud se potřebujete zlepšit v angličtině, máme pro Vás řešení.