ZIMNÍ TRIMESTR 2018 - Praha

 

 

 Víkendové kurzy:

 

ROZMLUV SE ANGLICKY              10. 2. - 11. 2. 2018

 

10.00 - 18.00, Centrum Maitasuna, Ježkova 14, Praha 3

 

 

Přihlášky na tel. 776 838 922 nebo emailu anglictina@teck.cz.

 

Přednášky:

 

  ANGLICKY BEZ UČENÍ                       18. 2. 2018      

 

13.00 - 13.45 v rámci festivalu Miluj svůj život 

Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10

 

 

 

 

ZDE JE VÍCE INFORMACÍ

 

 

Pokud se potřebujete zlepšit v angličtině, máme pro Vás řešení. 

 

Přihlaste se na dvoudenní speciální kurz s názvem Rozmluv se anglicky

 

Ukážeme vám, že se angličtinu může naučit každý. I ti, kteří si myslí, že talent na jazyky nemají.

 

Vytvořili jsme materiály, které skvělě fungují, a tak naši studenti dosahují nadstandardních výsledků.

 

Jde to snadno a bez klasického učení. Stačí jen jazyk používat. Když víte, jak na to, je to tak jednoduché.

 

Na našich kurzech je běžné, že si studenti za víkend rozšíří slovní zásobu o 200 slov a výše. 

 

 

 

Kurz je určen pro studenty, kteří

 

- jsou věční začátečníci až středně pokročilí

 

- již delší dobu se snaží angličtinu naučit, ale svého cíle stále nedosahují

 

- zajímají se o téma osobního rozvoje

 

- mají slovní zásobu 500 až 2500 slov dle testu na www.testyourvocab.com

 

 

 

Termín a cena

 

10. 2. - 11. 2. 2018, 10:00 - 18:00, Centrum MAITASUNA, Ježkova 14, Praha 3

 

Cena kurzu je 2200 Kč při úhradě do 2. 2. 2018, později 2700 Kč.

 

 

S sebou

 

- MP3 přehrávač nebo notebook

 

- sluchátka, nejlépe uzavřená

 

 

Přihlásit do kurzu se můžete přes email anglictina@teck.cz nebo přes formulář níže. 

 

Těšíme se na Vás

 

Olga Hladová a Zdeněk Vaníček

 

 

 

Z OHLASŮ STUDENTŮ

 

Kurz Rozmluv se anglicky není jen kurz angličtiny. Je to i určitý druh terapie, která mně i dalším lidem pomohla odblokovat mnoho bloků spojených s angličtinou.

Co tento kurz nabízí? Bezpečné prostředí! Relaxaci místo drilu! Terapii angličtinou! A v neposlední řadě naučení se angličtiny. U mě proběhla změna na více úrovních. Dlouho se zabývám osobním rozvojem. Pracuji na sobě. A tento kurz mě velmi posunul na mé cestě. Jela jsem na něj, protože jsem si chtěla užít společný čas se skvělými lidmi! Protože věřím autorovi kurzu a jeho schopnostem a tak mimoděk mě bavila představa, že se u toho rozmluvím anglicky. Učila jsem se angličtinu na základní, střední i vysoké škole. Po dvaceti letech odporu k drilu jsem byla stále na úrovni věčný mírně pokročilý. Teď cítím chuť pokračovat a mám prima nástroje. Díky tomu, že jsem byla otevřená čemukoli, co přijde v učení i odblokování se, udělala jsem veliký skok v aktivní slovní zásobě. Za víkend o téměř 500 slov. Zdá se to jako pohádka. Ale je to realita. A i ostatní se posunuli skokem na různých úrovních, od začátečníků po více pokročilé. Proto všem doporučuji, pokud se chcete naučit anglicky a mluvit, hurá na kurz Rozmluv se anglicky. Počítejte s tím, že se tam dějí zázraky! A také s tím, že se vám tam mohou otevřít různá osobní témata. Já jsem důkaz toho, že když seberete odvahu a šlápnete do toho, uděláte veliký skok!!! Angličtina se vám může stát po tomto kurzu návykovou!

 

Ing. Pavlína Koubková

 

 

 

Obchodní podmínky

 

1. Smluvními stranami jsou: a) TECK s.r.o. (dále jen škola), b) student.

 

2. Smluvní vztah mezi školou a studentem vzniká vyplněním registračního formuláře níže a uhrazením celé částky kurzovného. Cena za kurz je smluvní.

 

3. V případě, že student neuhradí celou částku kurzovného do 5 dnů od odeslání formuláře, smluvní vztah nenabývá platnosti a škola má právo nabídnout uvolněné místo novému zájemci.

 

4. Škola a student se zavazují dodržovat dohodnuté vyučovací hodiny a vyučovací dny uvedené na této stránce. V případě studentovy neúčasti vyučovací hodiny propadají bez nároku na náhradní termín.

 

5. Škola si vyhrazuje právo na změnu lektora/lektorů během právě probíhajícího semináře.

 

6. V případě, že je počet účastníků kurz nižší, než je potřebné pro správný chod kurzu, škola si vyhrazuje právo kurz zrušit a studentovi bude kurzovné navráceno v plné výši.

 

7. Uhradí-li student plnou cenu kurzu a odhlásí se 30 dnů před započetím kurzu, kurzovné se vrací v plné výši. Uhradí-li student plnou cenu kurzu a odhlásí se dříve než 14 dnů před započetím kurzu, kurzovné se vrací ve výši 50%. Uhradí-li student plnou cenu kurzu a odhlásí se méně než 14 dnů před započetím kurzu, kurzovné se nevrací.

 

8. Student objednávkou kurzu závazně bere na vědomí, že veškerý obsah písemných materiálů, audio materiálů a ústně prezentovaných výukových materiálů nemůže být rozmnožován nebo jakkoliv jinak užíván bez předchozího písemného svolení školy. Výjimku tvoří pouze užití pro vlastní osobní potřebu studenta v rámci jeho studia anglického jazyka.

 

9. Student poskytnutím osobních údajů souhlasí s tím, aby osobní údaje byly spravovány školou za účelem nabízení jejích služeb. Osobní údaje budou spravovány v souladu se zák. č. 10/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

 

10. Student stvrzuje svým objednáním kurzu, že mu jsou obchodní podmínky známy, rozumí jim, souhlasí s nimi a v plném rozsahu je přijímá.

 

 

ZDE JE VÍCE INFORMACÍ

 

 

Pokud se potřebujete zlepšit v angličtině, máme pro Vás řešení.