O jazykové škole

Výuce  anglického jazyka  se věnujeme již od roku 1999.

Věříme a v praxi jsme si ověřili, že nejlepší způsob výuky anglického jazyka je pomocí skutečné komunikace. Proto naši studenti při výuce mluví podstatnou část z hodiny.

Jako malé děti jsme se naučili náš mateřský jazyk tím, že jsme hodně mluvili a neustálým používáním si vše dobře zažili. Nemuseli jsme pak nic překládat z jednoho jazyka do druhého. Prostě jsme řekli, co jsme potřebovali, aniž bychom přemýšleli o gramatice a výslovnosti.

Na hodinách proto pracujeme tak, aby se výuka co nejvíce podobala způsobu, kterým jsme se učili náš rodný jazyk.

Zaměřujeme se především na mluvenou angličtinu a při výuce používáme nejmodernější poznatky v oblasti výuky cizích jazyků.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

News in Levels - čtení a poslech v anglickém jazyce.

Help for English - stránky pro studenty a učitele anglického jazyka.

Některé obrázky jsou pouze ilustrativní, jsou licencované pod Creative Commons a jejich původní verzi naleznete na www.commons.wikimedia.org. Autoři obrázků jsou: Derzsi Elekes Andor, Holger Motkau - Prolineserver, CIAT, Daria Cybulska (WMUK), Niccolò Caranti, Netherzone.