O NÁS

 

Naším cílem je pomoci věčným začátečníkům až středně pokročilým studentům. Již více jak 10 let pomáháme lidem skrze výsledky uvěřit, že se každý může angličtinu naučit. Věříme, že i Vy. 

 

V praxi jsme si ověřili, že nejlepší způsob výuky anglického jazyka je pomocí skutečné komunikace. Proto naši studenti při výuce mluví podstatnou část z hodiny.

   

Jako malé děti jsme se naučili náš mateřský jazyk tím, že jsme hodně mluvili a neustálým používáním si vše dobře zažili. Nemuseli jsme pak nic překládat z jednoho jazyka do druhého. Prostě jsme řekli, co jsme potřebovali, aniž bychom přemýšleli o gramatice a výslovnosti.

 

Na hodinách proto pracujeme tak, aby se výuka co nejvíce podobala způsobu, kterým jsme se učili náš rodný jazyk. Zaměřujeme se především na mluvenou angličtinu a při výuce používáme nejmodernější poznatky v oblasti výuky cizích jazyků.

LEKTOŘI

 

Zdeněk Vaníček

Zakladel jazykové školy. Autor stránek newsinlevels.com, které využívají studenti a lektoři angličtiny po celém světě. Autor adaptovaných knih pro studenty anglického jazyka. Držitel certifikátu CPE - Cambridge Certificate of Proficiency in English. Lektor s více jak desetiletou praxí. Propagátor metody Anglicky bez učení.

 

Hana Enuica

Lektorka s více jak desetiletou praxí. Držitelka certifikátu CPE - Cambridge Certificate of Proficiency in English. 

 

Olga Hladová

Autorka stránek cizijazykzatrimesice.cz. Propagátorka zážitkové angličtiny. Autorka projektu Italsky za tři měsíce.

OHLASY STUDENTŮ

„Úžasná výuka! Úžasná metodika! Super, chválím! Naučila jsem se zase o něco více slov a anglické gramatiky - a to v pohodě, bez stresů, nervů a strachu. Doporučím dál a ráda.“ J.K.

Kurz splnil má očekávání. Přestávám se bát mluvit. Během hodiny je každý donucen mluvit anglicky, což je velmi dobře. Nemám připomínek. Pokaždé se na hodinu velmi těším." M.K.

Rád chodím na hodiny. Přestal jsem se bát mluvit. Konečně se základně domluvím s kýmkoli, kdo se chce domluvit se mnou. Rád bych pokračoval dál, co to půjde." J.T.

Kurz mi velice pomohl v rozmluvení. V jiných kurzech, které jsem zkoušela, musí člověk čekat, až na něj dojde řada, aby mohl mluvit. Sem člověk přijde a celou dobu mluví a je na něj mluveno v angličtině. Jsem ráda, že jsem mohla na kurz chodit a rozvíjet svoji angličtinu. Velmi užitečný kurz. Děkuji." J.K.

Kurzy angličtiny byly super. Přístup lektora báječný. Myslím, že jsem se toho dost naučila a ráda budu pokračovat." M.Š.

Jsem v tomto kurzu ráda z několika důvodů. Jedná se v mém životě o několikátý pokus naučit se anglicky a mám dojem, že tento způsob výuky mi konečně přinese očekávané ovoce. Zároveň jsem ráda, že jsme se sešli v dobrém kolektivu s výbornou lektorkou. Těším se na pokračování." D.K.

„Po absolvování kurzu mohu říct, že to bylo přesně to, co jsem hledal. Žádná nudná cvičení podle učebnice, ale zábavné a hlavně naučné hodiny s výborným učitelem. Naučil jsem se nebát se mluvit anglicky.“ T.N.

NAŠI PARTNEŘI

News in Levels - čtení a poslech v anglickém jazyce

Help for English - stránky pro studenty a učitele anglického jazyka